Slide scrumdesk agile trening Slide scrumdesk Agile trening Slide Vyhody Agile

Pre koho?

Na tréningy Agile a Scrum sa snažíme pozvať ľuďí bez ohľadu na rolu. Dobrý agilný tím je totiž interdisciplínny a založený na intenzívnej tímovej spolupráci. Aj preto sa počas tréningov snažíme posilniť tieto rozmery tímov.

Tréningy sú odporúčané pre projektových manžérov, líniový manažment, tímových vedúcich, analytikov, vývojové tímy aj testerov. Semináre odporúčame aj certfikovaným scrummastrom a produktovým vlastníkom.

Prečo tréning od ScrumDesk?

Vyrástli sme na tvorbe softvérových produktov. Agile sme začali učiť keď sme zistili, že naši klienti síce používajú novú terminológiu, ale nevnímajú ako je iné vytvárať produkty agilne.

Skúsenosti získané počas vývoja našich nástrojov prenášame ku klientom počas konzultácií. Aj naopak, to čo vidíme v praxi, že vám chýba, pridávame do nástrojov.

Naše semináre nie sú iba prezentáciami. Ukážu realitu agilnej tvorby produktu z pohľadu všetkých zúčastnených rolí. Cieľom je poskytnúť klientom názornú simuláciu agilných techník tak, aby ich tímy boli schopné aplikovať hneď ďalší deň po školení.

Prinášame praktické skúsenosti zo zavádzania Agile, Scrum a Kanban v niekoľkých desiatkach spoločností. Počas seminárov sa dozviete mnoho príbehov a poučení sa z chýb iných ľudí. Pomôžeme vám rozvinúť Agile bez typických detských chorôb.

Čo iné získate?

  1. certifikát spoločnosti ScrumDesk o absolvovaní tréningu,
  2. online podporu trénera v rozsahu 2 h počas prvého mesiaca po školení,
  3. zľavu 10% na certifikačné kurzy, ktorých sme usporiadateľmi alebo spoluorganizátormi.

Kto už absolvoval tieto tréningy?

Oblasti: softvérový vývoj, outsurcing/nearshore/offshore dodávatelia, finančné inštitúcie, poisťovne, telco, start-upy, IT manažment, obchod

Krajiny: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Nemecko, Holandsko, Veľká Británia, Francúzsko, USA

Jazyky: slovensky, anglicky, nemecky, maďarsky