icon
Termíny verejných tréningov na rok 2023 |
Pozrieť zoznam →

Tréningy Agile a Scrum v roku 2023

Aj v roku 2023 sa od našich Agile koučov môžete naučiť praktické informácie o Agile, Scrum, Scrum Master a Product Owner rolách. Tento rok pridáme aj niečo pre manažérov, DevOps a OKR tréningy.

Každý účastník získa certifikát o absolvovaní tréningu vydaný spoločnosťou ScrumDesk, prístup k online materiálom a MIRO tabuliam.

Tréning Základy Agile a Scrum

Online tréning Agile Fundamentals Roman Pieron Agile Coach and Consultant ScrumDesk, Online Training Agile Fundamentals Roman Pieron

Interaktívny online tréning vysvetľujúci Agile princípy a hodnoty, rozdiel agile voči tradičným procesom so zameraním na Scrum. Priblíženie roly Scurm Master a Product Owner. Základné ceremónie Scrum ako napr. plánovanie sprintu, denné stretnutia (daily standup), review sprintu a retrospektíva.

V simulácii sa naučíte pripraviť si produktový backlog. správne naplánovať a zažijete aj dva sprinty pri tvorbe produktu.

Okrem teórie budete počuť aj príbehy a prípadové štúdie zo života stoviek agilných tímov, ktoré sme sprevádzali pri zavádzaní Agile.

Tréning bude prebiehať online pod vedením Romana Pierona, skúseného Agile kouča. Poldenné bloky medzi 9:00-13:00 počas troch dní v jednom týždni.


Tréning Produktový vlastník

Interaktívny online tréning o základných zodpovednostiach roly Product Owner sa zameriava na zmysluplné praktiky pri definícii a vývoji produktov agilným prístupom.

Dozviete sa ako pripraviť business model, hodnotovú propozíciu, ciele a roadmapu produktu. Naučíte sa mapovať stakeholderov a personas.

Spoznáte ako správne manažovať produktový backlog. Ako deliť požiadavky a ako ich správne písať. Ako ich následne priorizovať. Ako spolupracovať s vývojovým tímom. Ako získavať spätnú väzbu od stakeholderov aj pomocou metrík.

Online tréning bude vedený interaktívnou formou Dušanom Kocúrekom v poldenných blokoch medzi 9:00-13:00 počas troch dní v jednom týždni.


Tréning Scrum Master

PubT Event PLUGIN Thumb - Scrum Master, Online tréning Zručný Scrum Master Roman Pieron, Online training Skilled Scrum Master Agile Coach and Consultant, ScrumDesk

Základný tréning o role Scrum Master, jej mandáte, zodpovednostiach a povinnostiach. Dozviete sa ako správne podporovať či už nový, alebo funkčný agilný tím.

Tréning vás pripraví na správne vedenie Scrum ceremónií ako napr. plánovanie sprintu, denné stretnutia, review sprintu a retrospektívy. Dozviete sa viaceré techniky, tipy a triky. Získate prístup k návodom a kontrolným zoznamom, ktoré vás pripravia na stretnutia.

Online tréningom vás bude sprevádzať Roman Pieron. Poldenné bloky počas troch dní v jendom týždni.


Tréning Základné princípy a praktiky DevOps

DevOps cycle cyklus co je devops what is trening training DevOps Principy a praktiky Principles and Practices ScrumDesk

V tomto roku ponúkame pre verejnosť aj náš tréning o DevOps princípoch a praktikách. naučíte sa ako spojiť prevádzkové a vývojové roly do funkčného agilného tímu, ktorý je schopný efektívne dodávať nové produkty priamo na prevádzkové prostredia.

Ukážeme vám aj princípy tvorby moderných aplikácii tak, aby boli pripravené na automatizované testovanie, integráciu aj nasadenie s možnosťou ľahkého škálovania aj v cloud prostrediach.

AgileProduct OwnerScrumScrum MasterTréning

Mohlo by Vás zaujímať

Kedy zaviesť Agile. Cynefin pomôže s rozhodnutím

Kedy zaviesť Agile. Cynefin pomôže s rozhodnutím

Kedy zaviesť Agile? V článku priblížime, ako sa rozhodnúť, v akých situáciách má zmysel zavádzať Agile. Článok...

Prehľad Scrum a Agile certifikácií

Prehľad Scrum a Agile certifikácií

Pre každého, kto vstupuje do sveta Agile a Scrum a hľadá informácie o tréningoch a certifikáciách sme pripravili...

Ako si vybrať nástroj pre projektový manažment

Ako si vybrať nástroj pre projektový manažment

Projektový manažment sa vzhľadom na zmenu fungovania firiem smerom k Agile mení a prispôsobuje. Pripravovať podrobné...

Novinky

Naše Agiloviny

Nenechajte si ujsť výber toho najlepšieho z Agile, s čím sa stretli naši mentori. Nielen zo sveta produktov, vývoja, tipov a trikov, ale občas aj humoru. Posielame pravidelne, raz za občas :) #QualityOverQuantity

Posielať na