Naše workshopy sa snažíme neustále zlepšovať aj na základe spätnej väzby účastníkov kurzov. Pre hodnotenie používame agilnú formu spätnej väzby, tzv. retrospektívu, ktorá je anonymnou, a preto nižšie uvedené vyjadrenia nemajú vo všetkých prípadoch uvedené meno osoby.

Mě se pro změnu už dlouho nestalo abych dostal tolik podnětů k přemýšlení v tak krátké době. Nebo aby někomu nepřišlo divné mít doma Kanban tabuli. Opravdu super školení. A doufám, že to co nejdříve nějak zužitkuji.
Business Analytik, core systém poisťovne
Ako celok sa mi to “mrte” páčilo.
Michal Truban, CEO, WebSupport s.r.o.
ScrumMastership perfektne bol najzaujímavejší kurz, aký som vo firme absolvoval.
Daniel, Sféra, a.s.
Kurz ScrumMastership perfektne je o tom, ako robiť vývoj úspešného produktu (alebo aj len viesť ľudí) rýchlo, dobre a s dlhodobo nadšenými ľuďmi, ktorí ho vytvarajú.

Páči sa mi, že s ľuďmi sa dajú dosahovať výborné výsledky aj bez tvrdého šéfa, ktorý im šliape na krk. To sa mi páči asi najviac – pretože som bol o tom aj doteraz presvedčený, ale teraz som to počul aj zvonka.

Eugen, Camarero
Tréning ScrumMastership perfektne – oči otvárajúce nakopnutie.
Milan Vodička, Creativeweb
So ScrumDeskom sme absolvovali kurzy Základy Agile, Scrum Mastership aj Product ownership.

Spolu s následným mentoringom sa nám úspešne podarilo scrum zaviesť v novovytvorenom projektovom tíme aj v existujúcom tíme.

Keďže Agile a Scrum je nie len o metodike ale aj o zmene myslenia, odporúčam okrem školení využiť aj mentoring. A hlavne, treba chcieť sa zmeniť a zlepšiť na všetkých úrovniach, bez toho agile nebude fungovať. Aby ste školenia využili na maximum, odporúčam nekombinovať na školení dva nesúvisiace tímy s inými postupmi/zákazníkmi/problémami/tímovou kultúrou.

Ivan Tarapčík, Asseco Central Europe
ScrumDesk was incredibly helpful in product coaching session. Theirs expertise at proper product planning, user stories, and helped me as a Founder really wrap my head around my own product and the product development process to take things to a completely new level – and not to mention they just „gets it“ and is easy/fun to work with. Would definitely recommend them to others!
Matt Crowe, AHHHA.com
Po niekoľkých mesiacoch od školení Základy Agile a Scrum a zavedenia SCRUM-u v našej spoločnosti môžem povedať, že boli „v správny čas na správnom mieste“ a sú riešením na dnešné požiadavky klientov v IT, ktorí požadujú dodávky ASAP s ALAP prístupom 🙂

Vďaka vysoko profesionálnemu a ľudskému prístupu mentorov ScrumDesk skvelý spôsob ako prejsť z Waterfall-u na Agile.

Rastislav Gajdošík, Asseco Central Europe
Výborný obsah, logická štruktúra a následnosť tém. Hry. Prínos nových vízií a s tým spojená energia. Nebolo to iba prednášanie, bola to aj motivácia ľudí zmeniť sa. Zábavné tréningy. Príjemná atmosféra.
Vývojový tím, web aplikácie
Atmosféra, super školiteľ. Odborník a predovšetkým so skúsenosťami. Lektor je skúsený, rozpráva o tom čo osobne pozná! +1 za teóriu spojenú s praktickými cvičeniami. Lektor nás ochotne vypočul, poradil a trefne odpovedal.
Tím komerčnej poisťovne
Ešte raz by som sa chcel poďakovať za dnešný workshop. Boli ste naozaj veľmi dobrí, už som zažil veľa školení a workshopov ale vy ste fakt dobrí, hovori z vás dlhoročná skúsenosť.
Riaditeľ neziskovej organizácie
Školenie Selenium od ScrumDesku je jedno z top školení, ktorých som sa zúčastnil. Všetko vysvetlené a ukázané na praktických cvičeniach.
Tester, Ness Košice