http://www.agilealliance.org
Spoločnosť ScrumDesk je sponzorom a členom Agile Alliance.

Za spoločnosťou Mentor Partners, s.r.o. stojí takmer 20 ročná história úspešného pôsobenia pre lokálne a medzinárodné spoločnosti z odvetví telekomunikácii, bankovníctva, utilít, služieb a výroby.

  • Pomáhame firmám dosiahnuť svoje biznis ciele využitím IT technológií,
  • Zladiť organizáciu, procesy a technológiu,
  • Poskytujeme IT riešenia, ktoré šetria čas a peniaze,
  • Zostavíme tím odborníkov, ktorý pomáha firmám byť úspešní,
  • Transformujeme IT organizácie, aby boli dôveryhodným partnerom pre svojich zákazníkov,
  • Spolupracujeme s novými a zabehnutými firmami pri ich expanzii.

Naše služby: vývoj SW riešení, rozbeh internetových startupov, IT poradenstvo (organizácia a procesy, agilný SW vývoj, architektura, QA ), sourcing/headhunting.

Robime.it je portál pre IT ľudí, ale aj pre tých, ktorí s IT úzko spolupracujú – konzultanti, finančníci, obchodníci, personalisti, marketéri, apod. Nájdete u nich pracovné ponuky, tipy a rady ako sa ďalej posunúť v kariére a pohľad do sveta informačných technológii.

Robime.it nie je personálna agentúra, má za sebou niekoľko desiatok IT a biznis projektov. Preto pozná firmy v oblasti IT a ich skutočné požiadavky. Chce zamestnancom pomáhať rásť a firmám efektívnejšie pracovať.

Spoločnosť VIS Consulting s.r.o. uplatňuje pri svojom pôsobení overené systémy priemyselného inžinierstva ako sú: WCM (World Class Manufacturing), TPM (Total Productive Manufacturing, Total Productive Maintenance), Lean Six Sigma, TeamWork, 5S, Kaizen, Focus Improvement, a ďalšie, pričom sa opiera o skúsenosti získané spoluprácou s renomovanými spoloènosťami ako sú napríklad: Copetitive Capabilites International Cape Town, SABMiller plc, Brunel University West London, FROMAGERIES BEL SA a iné.

ScrumDesk partner Fast Frontier

 

 

http://www.fastfrontier.com

Fast Frontier prináša enterprise spoločnostiam škálovateľnosť Agilných a Lean riešení prostredníctvom Scaled Agile Framework.

 

 

 

 

 

comparativeagility.com

Porovnaje svoju agilitu so svetomComparative agility (vytvorená Mike Cohn & Innolution company) ponúka jednoduchý spôsob identifikácie problémov v adaptačnom proces.

Potrebujete identifikovať problémy vašej adaptácie?

 

ScrumDesk partners, Agile Renovation

 

 

 

Agile Renovation

http://www.agilerenovation.com

Z agónie do agilityAgile Renovation pomáha spoločnostiam, ktoré majú akumulované výrazné technické dlhy a identifikujú vážny posun z agility do agónie.