Agile

zmysluplne

Spoznajte realitu agilnej tvorby produktu z pohľadu všetkých zúčastnených rolí. Naším cieľom je poskytnúť klientom názornú simuláciu agilných techník tak, aby ich tímy boli schopné aplikovať hneď ďalší deň po školení. pických detských chorôb.

Základy

Agile a Scrum

Zrýchlite a skvalitnite vývoj produktov, získajte viditeľnosť, zaangažujte tímy a zákazníkov.

Zručný

Scrum Master

Zručný Scrum Master ovláda viac než len moderovanie stretnutí.

Perfektný

Product Owner

Produktový vlastník je dnes jedna z najžiadanejších rolí. Táto kľúčová rola nezabezpečuje len úspech agilného tímu, ale predovšetkým úspech produktu a firmy.

Manažér

v Agilnej firme

Rola manažéra získava pri spolupráci s agilnými tímami nové rozmery. Samoorganizácia tímu, transparentnosť a priebežné riešenie obmedzení umožňuje manažérovi sa zamerať na iné aspekty vedenia ľudí.

Základy, princípy a praktiky

DevOps

Moderný vývoj produktov potrebuje nielen Agile a Scrum, ale aj podporu vo forme infraštruktúry pre rýchle, časté a pravidelné dodávky. Náš DevOps tréning vás prevedie základmi, princípmi a fundamentálnymi praktikami, ktoré by dnes nemali chýbať v žiadnom IT tíme.

Základy, princípy a praktiky

Kanban v praxi

Ako zvládnuť pretlak úloh v marketingu, obchode, pri vývoji vysoko dynamických produktov, alebo pri incident a problem manažmente? Kanban sprehľadní požiadavky, ich priority, stav realizácie a zviditeľní obmedzenia.

Pracujeme s

JIRA AGILE

Atlassian JIRA AGILE je jedným z najčastejšie používaných nástrojov pre riadenie agilných tímov. Aj keď sú to v princípe jednoduché nástroje, ich zavedenie do praxe nového agilného tímu trvá niekoľko dní a napriek tomu stále nebude dostatočne pripravený na správny vývoj pomocou Scrum, alebo Kanban.

+ oveľa

viac

Spoznajte realitu agilnej tvorby produktu z pohľadu všetkých zúčastnených rolí. Naším cieľom je poskytnúť klientom názornú simuláciu agilných techník tak, aby ich tímy boli schopné aplikovať hneď ďalší deň po školení. pických detských chorôb.

Čo o tréningoch povedali naši klienti

Zohľadňujeme situáciu, v ktorej sa vaša organizácia práve nachádza, a ciele, ktoré chce dosiahnuť. Posúvame hranice komfortnej zóny. Práve preto sú naše tréningy, príklady a materiály vždy pripravené na mieru s príbehmi z praxe dnes už stoviek tímov, ktorým sme pomohli.

Michal Truban
Michal Truban CEO, WebSupport s.r.o.

Ako celok sa mi to “mrte” páčilo.

Matthew Crowe
Matthew Crowe AHHHA.com

ScrumDesk was incredibly helpful in product coaching session. Theirs expertise at proper product planning, user stories, and helped me as a Founder really wrap my head around my own product and the product development process to take things to a completely new level – and not to mention they just „gets it“ and is easy/fun to work with. Would definitely recommend them to others!

Riaditeľ
Riaditeľ Nezisková Organizácia

Ešte raz by som sa chcel poďakovať za dnešný workshop. Boli ste naozaj veľmi dobrí, už som zažil veľa školení a workshopov, ale vy ste fakt dobrí, hovori z vás dlhoročná skúsenosť.

Ivan Tarapčík
Ivan Tarapčík Asseco Central Europe

So ScrumDeskom sme absolvovali kurzy Základy Agile, Scrum Mastership aj Product ownership. Spolu s následným mentoringom sa nám úspešne podarilo scrum zaviesť v novovytvorenom projektovom tíme aj v existujúcom tíme.

Sprevádzame úspešných na ceste k plnej agilite

Vychodoslovenska energetika
VUB banka
USS united states steal
T-Systems
Ness
Generali
Tatra banka
Ringier
Scheidt and Bachmann
Sygic
Novinky

Naše Agiloviny

Nenechajte si ujsť výber toho najlepšieho z Agile, s čím sa stretli naši mentori. Nielen zo sveta produktov, vývoja, tipov a trikov, ale občas aj humoru. Posielame pravidelne, raz za občas :) #QualityOverQuantity

Poslať na