icon
Termíny verejných tréningov na rok 2023 |
Pozrieť zoznam →

Ponuka
Agile tréningov

Spoznajte realitu agilnej tvorby produktu z pohľadu všetkých zúčastnených rolí. Naším cieľom je poskytnúť klientom názornú simuláciu agilných techník tak, aby ich tímy boli schopné aplikovať hneď ďalší deň po školení.

Základy

Agile a Scrum

Zrýchlite a skvalitnite vývoj produktov, získajte viditeľnosť, zaangažujte tímy a zákazníkov.

Perfektný

Product Owner

Produktový vlastník je dnes jedna z najžiadanejších rolí. Táto kľúčová rola nezabezpečuje len úspech agilného tímu, ale predovšetkým úspech produktu a firmy.

Zručný

Scrum Master

Zručný Scrum Master ovláda viac než len moderovanie agilných ceremónií. Funkčný scrum team je produktom Scrum Mastra, ktorý ponúka Agile leadership a chápe nielen Scrum framework, ale aj iné agilné, soft a leadership praktiky.

Manažér

v Agilnej firme

Rola manažéra získava pri spolupráci s agilnými tímami nové rozmery. Samoorganizácia tímu, transparentnosť a priebežné riešenie obmedzení umožňuje manažérovi sa zamerať na iné aspekty vedenia ľudí.

Pracujeme s

JIRA AGILE

Atlassian JIRA AGILE je jedným z najčastejšie používaných nástrojov pre riadenie agilných tímov. Aj keď sú to v princípe jednoduché nástroje, ich zavedenie do praxe nového agilného tímu trvá niekoľko dní a napriek tomu stále nebude dostatočne pripravený na správny vývoj pomocou Scrum, alebo Kanban.

Základy, princípy a praktiky

Kanban v praxi

Ako zvládnuť pretlak úloh v marketingu, obchode, pri vývoji vysoko dynamických produktov, alebo pri incident a problem manažmente? Kanban sprehľadní požiadavky, ich priority, stav realizácie a zviditeľní obmedzenia.

Základy, princípy a praktiky

DevOps

Moderný vývoj produktov potrebuje nielen Agile a Scrum, ale aj podporu vo forme infraštruktúry pre rýchle, časté a pravidelné dodávky. Náš DevOps tréning vás prevedie základmi, princípmi a fundamentálnymi praktikami, ktoré by dnes nemali chýbať v žiadnom IT tíme.

Leading

SAFe®

Aplikácia Lean-Agile myslenia vrátane SAFe® Agilist certifikácie.

Tréning SAFe®

Release Train Engineer

Účastníci tréningu preskúmajú zručnosti potrebné na facilitáciu a umožnenie dodávky pomocou Agile Release Train (ART). Naučia sa ako vybudovať vysoko výkonné ART prostredníctvom Servant Leadership a koučovania tým, že sa stanú SAFe® Release Train Engineer (RTE).

Tréning SAFe®

Manažment Lean Portfólia

Spoznajte praktické nástroje a techniky potrebné pre implementáciu roly manažmentu Lean Portfólia s aplikáciou strategického a investičného financovania portfólia, Agile Portfolio Operations and Lean Governance. Naučíte sa zachytiť aktuálny a budúci stav portfólia s použitím Portfolio Canvas. Identifikujte obchodné inciatívy pre dosiahnutie želaného stavu. Naučíte sa ako vytvoriť tok s pomocou Portfólio Kanban. Získate aj vhľad do tvorby rozpočtu pre Value Stream.

Tréning SAFe®

Product Owner/Product Manager

Vybudujte si zručnosti potrebné na usmerňovanie dodávania hodnôt v Lean Enterprise a naučte sa o nástrojoch používaných na spravovanie backlogov a programov tým, že sa stanete SAFe® Product Owner/Product Manager (POPM).

Tréning SAFe®

Scrum Master

Spoznajte rolu Scrum Master vo firme fungujúcej na Scaled Agile Framework.

Tréning SAFe®

Advanced Scrum Master

Tento dvojdňový kurz pripravuje súčasných Scrum Masterov na ich leadership rolu vo facilitovaní Agile tímu a úspechu firmy v Scaled Agile Framework (SAFe®).

Tréning SAFe®

pre tímy

Vytvorenie tímovej agility v Agile Release Train so SAFe® Practitioner certifikáciou. Vybudujte si zručnosti potrebné na to, aby ste sa stali výkonným členom tímu Agile Release Train (ART) a naučili sa efektívne spolupracovať s inými tímami. Staňte sa SAFe® Practitioner (SP).

+ oveľa

viac

Nevybrali ste si z našich tréningov alebo si nie ste istí, čo vlastne potrebujete? Napíšte nám a porozprávame sa o vašich potrebách a očakávaniach, aby sme vám pripravili tréning na mieru.

Čo o tréningoch povedali naši klienti

Zohľadňujeme situáciu, v ktorej sa vaša organizácia práve nachádza, a ciele, ktoré chce dosiahnuť. Posúvame hranice komfortnej zóny. Práve preto sú naše tréningy, príklady a materiály vždy pripravené na mieru s príbehmi z praxe dnes už stoviek tímov, ktorým sme pomohli.

Deutsche Telekom It Solutions Slovakia Vývojár

Úžasný tréning s veľmi zaujímavou interaktívnou formou vysvetľovania. Napriek tomu, že som poznal témy prezentované počas tréningu, boli vysvetlené takým spôsobom, že som sa na nich pozrel z inej perspektívy a pochopil ich oveľa lepšie a hlbšie. Ďakujem za to!

Scheidt & Bachmann, Fair Collection Systems
Scheidt & Bachmann, Fair Collection Systems Scrum Master

Open communication and friendly atmosphere. Rich study materials providing both broad coverage of all relevant topics with deep dive, where it was needed. Highly perceptive Mentor reacting to your own needs and experience, leading the workshop into deep, specific applied knowledge where needed and not wasting time with topics you already are familiar with. All theory is very nicely coupled with practical possibilities to apply (MIRO board) and put into real life perspective by examples from Mentor's carrier. This is no "gold plated" fancy training, this is real experience tailored and delivered to you.

Deutsche Telekom Systems Solutions Líder tímu

Na začiatku sme si účastníci mohli z agendy vybrať, ktoré časti sú pre nás najzaujímavejšie, aby sme sa tým témam viac venovali. Spôsob podania informácii bol super - podané ľudskou rečou, že aj úplne netechnický človek tomu určite porozumel.

Danfoss Power Solutions SK Software Development Department

The way how the training was provided. All information was simply explained so that even total beginners would understand. Also, I appreciate the playful form of some parts of the training. When playing a game, the participant would remember much more than just listening to the monotonous voice. Another point I'd like to highlight is the usage of online whiteboard MIRO. This is a wonderful help!

Sygic Scrum Master

Pútavé vysvetľovanie na základe vlastných skúsenosti. Málo teórie a skôr ukazovanie v praxi. Školenie mi určite dalo viac, ako nejaké e-learningové kurzy, za ktorými je veľa abstrakcie a definícií. Za mňa super, veľká spokojnosť, mám veľmi dobrý pocit. Školiteľ pôsobil pútavo, rozhodne mal za sebou veľa skúseností a nenastala situácia, že by som sa nudila, alebo by mi inam uchádzala pozornosť. Ďakujem, great job :)

Sygic
Sygic Scrum Master

Obsah školenia bol prispôsobený potrebám našej firmy. Tréner si vopred zistil aký je stav v jednotlivých tímoch - oceňujem dôslednú prípravu :) Páčilo sa mi, že nebol dôraz na technokratické záležitosti (takéto stretnutia s takouto agendou atď.) ale že sme prechádzali naozaj rolu Scrum Mastra ako takého. Aký ma byť ako človek, aký je jeho význam a čo by mal robiť v zmysle vedenia ľudí.

Scheidt & Bachmann, Fair Collection Systems
Scheidt & Bachmann, Fair Collection Systems Scrum Master

Témy Scrum Mastership Bootcamp presne cielili na naše slabé stránky. V bootcampe som sa zorientoval v špecifikách našich problémov a našiel som aj na nich viaceré riešenia. Popis teoretických prístupov bol podaný tak, aby sme ich vedeli prirodzene uplatniť hneď v dennej praxi.

Sprevádzame úspešných na ceste k plnej agilite

Tatra banka
Telekom
Scheidt and Bachmann
Orange
USS united states steal
T-Systems
VUB banka
Ringier
Sygic
Vychodoslovenska energetika
Novinky

Naše Agiloviny

Nenechajte si ujsť výber toho najlepšieho z Agile, s čím sa stretli naši mentori. Nielen zo sveta produktov, vývoja, tipov a trikov, ale občas aj humoru. Posielame pravidelne, raz za občas :) #QualityOverQuantity

Posielať na