Ponuka
Agile tréningov

Spoznajte realitu agilnej tvorby produktu z pohľadu všetkých zúčastnených rolí. Naším cieľom je poskytnúť klientom názornú simuláciu agilných techník tak, aby ich tímy boli schopné aplikovať hneď ďalší deň po školení.

Základy

Agile a Scrum

Zrýchlite a skvalitnite vývoj produktov, získajte viditeľnosť, zaangažujte tímy a zákazníkov.

Perfektný

Product Owner

Produktový vlastník je dnes jedna z najžiadanejších rolí. Táto kľúčová rola nezabezpečuje len úspech agilného tímu, ale predovšetkým úspech produktu a firmy.

Zručný

Scrum Master

Zručný Scrum Master ovláda viac než len moderovanie agilných ceremónií. Funkčný scrum team je produktom Scrum Mastra, ktorý ponúka Agile leadership a chápe nielen Scrum framework, ale aj iné agilné, soft a leadership praktiky.

Manažér

v Agilnej firme

Rola manažéra získava pri spolupráci s agilnými tímami nové rozmery. Samoorganizácia tímu, transparentnosť a priebežné riešenie obmedzení umožňuje manažérovi sa zamerať na iné aspekty vedenia ľudí.

Pracujeme s

JIRA AGILE

Atlassian JIRA AGILE je jedným z najčastejšie používaných nástrojov pre riadenie agilných tímov. Aj keď sú to v princípe jednoduché nástroje, ich zavedenie do praxe nového agilného tímu trvá niekoľko dní a napriek tomu stále nebude dostatočne pripravený na správny vývoj pomocou Scrum, alebo Kanban.

Základy, princípy a praktiky

Kanban v praxi

Ako zvládnuť pretlak úloh v marketingu, obchode, pri vývoji vysoko dynamických produktov, alebo pri incident a problem manažmente? Kanban sprehľadní požiadavky, ich priority, stav realizácie a zviditeľní obmedzenia.

Základy, princípy a praktiky

DevOps

Moderný vývoj produktov potrebuje nielen Agile a Scrum, ale aj podporu vo forme infraštruktúry pre rýchle, časté a pravidelné dodávky. Náš DevOps tréning vás prevedie základmi, princípmi a fundamentálnymi praktikami, ktoré by dnes nemali chýbať v žiadnom IT tíme.

Leading

SAFe®

Aplikácia Lean-Agile myslenia vrátane SAFe® Agilist certifikácie.

Tréning SAFe®

Release Train Engineer

Účastníci tréningu preskúmajú zručnosti potrebné na facilitáciu a umožnenie dodávky pomocou Agile Release Train (ART). Naučia sa ako vybudovať vysoko výkonné ART prostredníctvom Servant Leadership a koučovania tým, že sa stanú SAFe® Release Train Engineer (RTE).

Tréning SAFe®

Manažment Lean Portfólia

Spoznajte praktické nástroje a techniky potrebné pre implementáciu roly manažmentu Lean Portfólia s aplikáciou strategického a investičného financovania portfólia, Agile Portfolio Operations and Lean Governance. Naučíte sa zachytiť aktuálny a budúci stav portfólia s použitím Portfolio Canvas. Identifikujte obchodné inciatívy pre dosiahnutie želaného stavu. Naučíte sa ako vytvoriť tok s pomocou Portfólio Kanban. Získate aj vhľad do tvorby rozpočtu pre Value Stream.

Tréning SAFe®

Product Owner/Product Manager

Vybudujte si zručnosti potrebné na usmerňovanie dodávania hodnôt v Lean Enterprise a naučte sa o nástrojoch používaných na spravovanie backlogov a programov tým, že sa stanete SAFe® 4 Product Owner/Product Manager (POPM).

Tréning SAFe®

Scrum Master

Spoznajte rolu Scrum Master vo firme fungujúcej na Scaled Agile Framework.

Tréning SAFe®

Advanced Scrum Master

Tento dvojdňový kurz pripravuje súčasných Scrum Masterov na ich leadership rolu vo facilitovaní Agile tímu a úspechu firmy v Scaled Agile Framework (SAFe®).

Tréning SAFe®

pre tímy

Vytvorenie tímovej agility v Agile Release Train so SAFe® Practitioner certifikáciou. Vybudujte si zručnosti potrebné na to, aby ste sa stali výkonným členom tímu Agile Release Train (ART) a naučili sa efektívne spolupracovať s inými tímami. Staňte sa SAFe® Practitioner (SP).

+ oveľa

viac

Nevybrali ste si z našich tréningov alebo si nie ste istí, čo vlastne potrebujete? Napíšte nám a porozprávame sa o vašich potrebách a očakávaniach, aby sme vám pripravili tréning na mieru.

Čo o tréningoch povedali naši klienti

Zohľadňujeme situáciu, v ktorej sa vaša organizácia práve nachádza, a ciele, ktoré chce dosiahnuť. Posúvame hranice komfortnej zóny. Práve preto sú naše tréningy, príklady a materiály vždy pripravené na mieru s príbehmi z praxe dnes už stoviek tímov, ktorým sme pomohli.

Michal Truban
Michal Truban CEO, WebSupport s.r.o.

Ako celok sa mi to “mrte” páčilo.

Matthew Crowe
Matthew Crowe AHHHA.com

ScrumDesk was incredibly helpful in product coaching session. Theirs expertise at proper product planning, user stories, and helped me as a Founder really wrap my head around my own product and the product development process to take things to a completely new level – and not to mention they just „gets it“ and is easy/fun to work with. Would definitely recommend them to others!

Riaditeľ
Riaditeľ Nezisková Organizácia

Ešte raz by som sa chcel poďakovať za dnešný workshop. Boli ste naozaj veľmi dobrí, už som zažil veľa školení a workshopov, ale vy ste fakt dobrí, hovori z vás dlhoročná skúsenosť.

Ivan Tarapčík
Ivan Tarapčík Asseco Central Europe

So ScrumDeskom sme absolvovali kurzy Základy Agile, Scrum Mastership aj Product ownership. Spolu s následným mentoringom sa nám úspešne podarilo scrum zaviesť v novovytvorenom projektovom tíme aj v existujúcom tíme.

Sprevádzame úspešných na ceste k plnej agilite

Tatra banka
Telekom
Scheidt and Bachmann
Orange
USS united states steal
T-Systems
VUB banka
Ringier
Sygic
Vychodoslovenska energetika
Novinky

Naše Agiloviny

Nenechajte si ujsť výber toho najlepšieho z Agile, s čím sa stretli naši mentori. Nielen zo sveta produktov, vývoja, tipov a trikov, ale občas aj humoru. Posielame pravidelne, raz za občas :) #QualityOverQuantity

Posielať na