Tréning SAFe®
Release Train Engineer

Účastníci tréningu preskúmajú zručnosti potrebné na facilitáciu a umožnenie dodávky pomocou Agile Release Train (ART). Naučia sa ako vybudovať vysoko výkonné ART prostredníctvom Servant Leadership a koučovania tým, že sa stanú SAFe® Release Train Engineer (RTE).

img
icon
Trvanie
Tri dni.
icon
Pre koho
Release Train Engineers (RTE) a Solution Train Engineers (STE), Programoví a projektoví manažéri, Scrum Masters, Leaders and manažéri, Agile kouči, SAFe Program Consultants (SPCs).
icon
Dostupnosť
Tréning je možné realizovať priamo u vás, alebo online.
Tréning SAFe®

Release Train Engineer

Počas tohto trojdňového kurzu účastníci získajú hĺbkové chápanie, ktoré obnáša rola RTE v SAFe® enterprise. Prostredníctvom zážitkového vzdelávania účastníci preskúmajú úlohu RTE v Lean-Agile transformácii. Naučia sa, ako facilitovať ART procesy a exekúciu, ako koučovať lídrov, tímy a Scrum Masterov pomocou nových procesov a spôsoboch myslenia. Taktiež sa naučia ako pripraviť, naplánovať a exekuovať plánovanie Program Incrementu (PI), ktoré umožňuje zosúladenie na všetkých úrovniach SAFe® organizácie.
Tatra banka
Scheidt and Bachmann
Orange
T-Systems
Novinky

Naše Agiloviny

Nenechajte si ujsť výber toho najlepšieho z Agile, s čím sa stretli naši mentori. Nielen zo sveta produktov, vývoja, tipov a trikov, ale občas aj humoru. Posielame pravidelne, raz za občas :) #QualityOverQuantity

Posielať na

spracovaním osobných údajov

Ďakujeme