Naštartujte Scrum so ScrumDesk Start!

ScrumDesk Start! je webová aplikácia, ktorá ide na podstatu agilného riadenia projektu.

Tabuľa a papieriky. Viditeľnosť, ťahanie, pravda. ScrumMastership a Product ownership. Produktový manažment, príprava verzie, príprava sprintu, sledovanie progresu pomocou Kanban a burn down grafu. Jednoducho základy práce hyperproduktívnych tímov overené praxou za posledných 7 rokov.

Hello ScrumDesk.

I am absolutely blown away by this web app. It is the most beautiful, functional and intuitive application i’ve ever seen. It was exactly what i hoped for and more.

Bjarn.

Aj preto sa radi pochválime, že ScrumDesk Start! sa na trhu etabluje úspešne. Počas niekoľkých týždňov sa už zaregistrovalo niekoľko stoviek spoločností, ktoré navyše tento produkt aktívne používajú pre projektové riadenie samoorganizovaných agilných tímov aplikujúcich Scrum a Kanban. A je celkom potešiteľné, že sa dokonca našli aj klienti, ktorí používajú obe edície (Start a Professional) súčasne.

Pre koho je Start edícia?

Pre tímy používajúce fyzické tabule.Fyzické tabule si ctíme. Predovšetkým pri začiatkoch s Agile. Dokonca aj neskôr ako formu panela vyžarujúceho informácie o projekte. Ale rátanie, archivácia a príprava potrebujú svoj čas a úsilie.

Pre malé tímyktoré so Scrum začínajú. ScrumDesk im dokonca pomôže s rýchlejším zavedením správneho Scrum do reálneho života. Vytvorili sme ho totiž aj na základe skúseností získaných počas rozbehu skoro stovky agilných tímov.

Pre tímy, ktoré používajú iné nástroje (JIRA Agile, Trello, atď.) Podľa spätnej väzby totiž používatelia vedia v ScrumDesk Start! evidovať prácu podstatne ľahšie, rýchlejšie a prehľadnejšie ako v iných nástrojoch.

Pre distribuované tímy, ktoré nemajú možnosť sledovať progres z jedného miesta.

Ako začať?

Prejdite na aplikáciu dostupnú na http://app.scrumdesk.com.

Registrácia, prihlásenie a pozvánky pre kolegov

Pridanie projektu

Manažment eposov a tém

Manažment produktového backlogu

Plánovanie novej verzie

P.S.

….ďalšie videá pribudnú čoskoro.

NástrojeProduktyStart!

Mohlo by Vás zaujímať

ScrumDesk už aj na ProductHunt

ScrumDesk už aj na ProductHunt

ScrumDesk oddnes nájdete aj na ProductHunt! ScrumDesk aplikáciu pre projekt manažment vyvíjame od roku 2007...

ScrumDesk v.5.26 – Roadmap editor improvements ++

ScrumDesk v.5.26 – Roadmap editor improvements ++

Roadmaps Editor Real start and end These fields are calculated based on the progress of nested backlog items once their subtask...

ScrumDesk v3.14.1: finalizované User Stories Mapping

ScrumDesk v3.14.1: finalizované User Stories Mapping

User Stories Mapa V najnovšej verzii sme sfinalizovali mapu user stories. Prinajmenšom do úrovne, kedy považujeme použiteľnosť...

Novinky

Naše Agiloviny

Nenechajte si ujsť výber toho najlepšieho z Agile, s čím sa stretli naši mentori. Nielen zo sveta produktov, vývoja, tipov a trikov, ale občas aj humoru. Posielame pravidelne, raz za občas :) #QualityOverQuantity

Posielať na

spracovaním osobných údajov

Ďakujeme