icon
ScrumImpulz 2024 - International conference on Agile, with world class lineup - 29.5.2024
More information Ôćĺ

­čôó Realizuj sa ako Agile Coach!┬á

cover

­čÜÇ Je Tvoje Ja pripraven├ę zmysluplne ovplyvni┼ą biznisov├Ż svet agiln├Żmi princ├şpmi a praktikami? Ak si nad┼íencom pre agilitu a inklinuje┼í k zmysluplnosti, f├ęrovosti, empatii a odvahe, mo┼żno n├íjdeme spolo─Źn├ę prieniky Tvojich a na┼íich schopnost├ş.

Na┼íe pr├şle┼żitosti v oblasti agiln├ęho poradenstva siahaj├║ od t├şmov, cez produkty, procesy a┼ż po strategick├ę konzult├ície. Ako mentor sa bude┼í spolupodie─ża┼ą na zmen├ích (nielen slovensk├Żch) firiem, transform├ícii ich t├şmov, vzdel├ívan├ş a rozvoji ─żud├ş.

So sk├║senos┼ąami pr├íce vo viacer├Żch agile t├şmoch aj Ty m├┤┼że┼í by┼ą katalyz├ítorom zmeny a spolupracovn├şkom najlep┼íej slovenskej konzulta─Źnej firmy zameranej na Agile.

Kto sme

ScrumDesk je najdlh┼íie p├┤sobiacou konzulta─Źnou spolo─Źnos┼ąou podporuj├║cou klientov n├ívrhom a osobnou podporu Agile a SAFe transform├íci├ş.

Na┼íimi klientmi s├║ top firmy na Slovensku v ─îeskej republike, ale aj v zahrani─Ź├ş. Ro─Źne pom├íhame desiatkam t├şmov v telekomunika─Źn├Żch firm├ích, bank├ích, pois┼ąovniach, energetike, vo firm├ích vytv├íraj├║cich softv├ęrov├ę produkty, eCommerce, alebo podporuj├║ce digit├ílne transform├ície.

Za┼żi┼ą tak├║to r├┤znorodos┼ą m├┤┼żete ako zamestnanec aj bez n├ís. Ako Agile kou─Ź toto prostredie m├íte pr├şle┼żitos┼ą spozna┼ą detailne u┼ż po─Źas nieko─żk├Żch mesiacov. A nielen spozna┼ą, ale aj preformova┼ą.

Zameriavame sa na osobn├║ podporu klientov a ich t├şmov vo viacer├Żch rovin├ích. Od procesov, cez biznis dizajn produktov a slu┼żieb, nastavenie organiza─Źn├Żch ┼ítrukt├║r podporen├Żch agiln├Żmi princ├şpmi, rozbeh nov├Żch agiln├Żch t├şmov, nastavenie n├ístrojov. Za─Ź├şname zvy─Źajne v IT t├şmoch, ale na┼íim cie─żom je pom├┤c┼ą celej firme. Aj preto podporujeme aj obchodn├ę a prev├ídzkov├ę t├şmy.

Klienti n├ím pr├şzvukuj├║, ┼że prin├í┼íame zmyslupln├ę rie┼íenia a pomoc. Preto zmysluplnos┼ą je na┼íim podpisom. ─Äal┼í├şmi hodnotami, ktor├ę klienti na n├ís oce┼łuj├║, s├║ f├ęrovos┼ą, odvaha a empatia.

Pre─Źo sa prida┼ą

Sme neform├ílnou firmou, ktor├í d├íva priestor pre sebarealiz├íciu, v├Żber pr├íce a klientov v s├║lade s osobn├Żm rastom. Riadime sa cie─żmi, samoorganiz├íciou, princ├şpmi a hodnotami.

Ka┼żd├Ż m├í u n├ís priestor pre tvorbu konzulta─Źn├Żch produktov a prin├í┼íanie inovat├şvnych pr├şstupov. Nie sme zviazan├ş predpismi. Zmysluplnos┼ą a spolupr├íca je pre n├ís k─ż├║─Źov├í.

Pracova┼ą ako Agile Coach znamen├í ─Źeli┼ą viacer├Żm v├Żzvam, no v ScrumDesk to s├║─Źasne znamen├í podporu cel├ęho t├şmu. N├í┼í t├şm m├í ve─żk├ę prieniky schopnost├ş a znalost├ş a z├írove┼ł ka┼żd├Ż z n├ís je nie─Źim unik├ítny, ─Źo r├íd odovzd├í aj ─Ćal┼í├şm.

Koho h─żad├íme

H─żad├íme potenci├ílnych spolupracovn├şkov pre rolu Agile Coach/Mentor, ktor├ş maj├║ z├íujem pom├íha┼ą klientom s rozbehom ich t├şmov.

Vhodn├Ż kandid├ít by mal ma┼ą:

 • Sk├║senos┼ą ako Scrum Master, alebo Product Owner vo viacer├Żch agiln├Żch t├şmoch, ide├ílne v r├┤znych spolo─Źnostiach.
 • Certifik├ít Scrum Mastership (CSM, PSM), alebo Product Ownership (CSPO, PSPO).
 • Praktick├í sk├║senos┼ą so Scrum, Kanban. Sk├║senos┼ą so Scaled Agile Framework, alebo LeSS je v├Żhodou.
 • Anglick├Ż jazyk, nemeck├Ż jazyk je v├Żhodou.
 • Neakceptujeme ┼żivotopisy z pracovn├Żch agent├║r.

Ako to prebieha

 1. Vypl┼ł formul├ír ni┼ż┼íie.
 2. Ozve sa Ti Dušan Kocúrek, Head of Consultancy Services.
 3. Ke─Ć┼że pracujeme s ─żu─Ćmi po─Źas zmien, potrebujeme spozna┼ą Tvoju osobnos┼ą, ako dok├í┼że┼í pracova┼ą v t├şme, ak├Ż m├í┼í potenci├íl v Scrum Mastership oblasti. Pre Teba to znamen├í absolvova┼ą online dotazn├şky, niektor├ę s na┼íim sprievodcom.
 4. Aj keby sa na┼íe cesty nakoniec nepretli, z├şska┼í hlb┼íie sebapoznanie a hodnotenie schopnost├ş pre Scrum Mastership v hodnote 300ÔéČ, ktor├ę Ti m├┤┼żu pom├┤c┼ą v z├şskan├ş in├ęho pracovn├ęho miesta.
 5. Aby sme spoznali Tvoj prirodzen├Ż pr├şstup k agiln├Żm praktik├ím a sp├┤sob myslenia, dostane┼í od n├ís pr├şpadov├║ ┼ít├║diu s dvoma ├║lohami..
 6. Stretne┼í sa s na┼íim t├şmom. Bude n├ís zauj├şma┼ą Tvoj pocit a ─Źi bude fungova┼ą „ch├ęmia“.
 7. Tvoje a naše finálne rozhodnutie.

­čôó M├ím z├íujem o spolupr├ícu

  z├ísadami ochrany osobn├Żch ├║dajov pre ├║─Źely nadviazania spolupr├íce, alebo zamestnania. Inform├ície bud├║ pou┼żit├ę iba interne spol. ScrumDesk a nebud├║ zdie─żan├ę s in├Żmi stranami. ├Üdaje bud├║ ukladan├ę po─Źas 6 mesiacov.

  JobAgile Coach
  Novinky

  Naše Agiloviny

  Nenechajte si ujs┼ą v├Żber toho najlep┼íieho z Agile, s ─Ź├şm sa stretli na┼íi mentori. Nielen zo sveta produktov, v├Żvoja, tipov a trikov, ale ob─Źas aj humoru. Posielame pravidelne, raz za ob─Źas :) #QualityOverQuantity

  Posiela┼ą na

  spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov

  ─Äakujeme