icon
Zaregistrujte sa už dnes na naše obľúbené verejné tréningy v roku 2024. Ručíme za vysokú spokojnosť (NPS80).

Príďte na ScrumImpulz 2016 do Bratislavy!

Ešte stále hľadáte informácie ako zavádzať agile a scrum u vás v práci? Ešte stále sa neviete dopátrať k odpovediam ako to vlastne máte spraviť ak ste veľkou organizáciou? Ešte stále ste neprišli na to, ako riadiť portfólio produktov agilne a ako dostať výsledok na trh skôr než doteraz?

Tak prestanťe hľadať a investujte jeden deň svojho života pre piaty ročník konferencie ScrumImpulz 2016, ktorý sa bude konať 12. mája v Hoteli Tatra v Bratislave.

Tento ročník privítame výnimočnú zostavu spíkrov:

  • Boris Gloger, jeden z prvých agilistov v Európe, ktorý pomáha predovšetkým firmám v DACH regióne. Máte tam partnerov? Možno vám porozpráva jeho skúsenosti s nemeckou precíznosťou a konzervatizmom. A tento rok bude rozprávať o Scrum 3.0, o tom, kam je nutné Scrum posunúť.
  • Andrea Provaglio, opäť kouč z kruhu The Best Agile Coaches a navyše skvelý rečník. Jeho témo bude leadership v komplexnej organizácii.
  • Daryl Kulak zas poodkryje postupy ako na agilnosť v enterprise prostredí.
  • Tomasz de Jastrebiec Wykowski, tréner z poľskej Wroclaw, ktorý pozná aj prostredia slovenských firiem. Prezdradí triky ako predať agile u vás vo firme.
  • Luis Goncalves. Že ho nepoznáte? Ak ste ScrumMaster, tak to napravte okamžite. Jeho prácu venovanú agilným retrospektívam musíte vedieť.
  • Mike Leber, agile kouč z Rakúska, ktorý sa venuje aj Kanban a Management 3.0. Trénuje aj Lean Change Transformation. Jeho téma je zatiaľ prekvapením.
  • Peter Kukliš, konzultant z  bratislavských Maxman Consultants, firmu, ktorú určite poznáte. Peter predstaví non-violent communication, základ správnej komunikácie v agilných tímoch.
  • Dušan Kocúrek – a ja zosumarizujem typické výzvy a obmedzenia, ktoré som videl počas zavádzania agile nielen u našich klientov. Zbytočne budete opakovať chyby iných, príďte ich spoznať.

10.-11.5. robíme s Tomaszom de Jastrebiec Wykowskym aj kurz Certified Scrum MasterSkutočnú, akreditovanú, certifikáciu akceptovanú zamestnávateľmi, a nie certifikáciu, ktorá sa názvami nejako podobá, a hoc je lacnejšia, je vám na dve veci.

12.5. pridáva ešte Luis Goncalves workshop o tom, ako vytvoriť hyperproduktívne tímy.

Tak ešte váhate?

Zmeškáte ďalší rok, kedy sa spôsob práce mohol u vás preklopiť k lepšiemu.

KonferenciaScrumImpulz

Mohlo by Vás zaujímať

Luis Gonçalves: From project centric to product led organization | ScrumImpulz 2023

Luis Gonçalves: From project centric to product led organization | ScrumImpulz 2023

Objavte podnety od Luisa Gonçalvesa, kľúčového rečníka na ScrumImpulz 2023, ktorý presadzuje holistický prístup...

ScrumImpulz 2019: Willy Wijnands, eduScrum

ScrumImpulz 2019: Willy Wijnands, eduScrum

Join us at ScrumImpulz 2019 on May 30 in Bratislava to fine how Agile can shape our education system to support innovative...

Novinky

Naše Agiloviny

Nenechajte si ujsť výber toho najlepšieho z Agile, s čím sa stretli naši mentori. Nielen zo sveta produktov, vývoja, tipov a trikov, ale občas aj humoru. Posielame pravidelne, raz za občas :) #QualityOverQuantity

Posielať na

spracovaním osobných údajov

Ďakujeme