web analytics

Hoci týždeň rýchlo ubehol, stihlo sa vo svete Agile aj tak napísať pár zaujímavostí, ktoré sa venujú zlepšovaniu procesov.

Technický dlh

Technický dlh chápaný v kontexte práce spôsobuje v pribúdajúcom čase potrebu narastajúceho pridaného úsilia, ktoré je potrebné na jej dokončenie. Zjednodušene, vykonanie rovnakej práce v budúcnosti bude drahšie ako keby sa vykonala teraz. Čo spôsouje technický dlh? Aký ma technický dlh dopad? Odpovede vám dá príspevok od Yasera Mareya, softvérového inžiniera a ScrumMastra. Čítajte viac…

Open Agile teoreticky

Séria článkov o adaptácii Open Agile. Tretí zo série opisuje agilnú transformáciu inak. Prvý článok sa zaoberá definíciou základnej terminológie a druhý článok opisuje používané metódy.

Prístup Lean Startup

Rozhodujete sa, ktorý produkt vyviniete alebo akú funkcionalitu pridáte k existujúcemu produktu? Lean Startup môže pomôcť získať pochopenie potrieb zákazníkov a vybudovať tak udržateľnosť okolo produktov a služieb, ktoré slúžia týmto potrebám. Čítajte viac…

By |2013-11-04T14:33:05+00:00október 26th, 2013|Články, Zaujímavosti|0 Comments

About the Author:

Pridajte názor

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

%d blogerom sa páči toto: