fbpx
icon
Online tréning | Základy Agile a Scrum s Romanom Pieronom | 02.11.2021
Viac informácií →

SoapUI a Selenium: nové kurzy pre testerov

Agilný vývoj prináša so sebou rýchlosť, ktorá by však nemala byť na úkor kvality. Veď nie nadarmo sa v Agile Manifesto neustále prízvukujú funkčné produkty viac než dokumentácia.

Rýchlosť vývoja a potreba neustálej adaptácie si tak veľmi skoro vyžadujú automatizáciu testovania do takej miery, aby si tím bol istý, že sa nežiadúco nezmenilo ani správanie a ani výkon produktu.

Pripravili sme preto nové kurzy, ktoré sa venujú viac testovaniu. Kurzy sú maximálne praktické a vhodné pre začiatočníkov s automatizáciou testovania.

Funkčné testovanie so SoapUI

V kurze Funkčné testovanie so SoapUI sa naučíte pracovať so SoapUI, ktoré je voľne dostupnou platformou pre funkčné testovanie od firmy SmartBear. 

Nielen samotným výrobcom je označovaná aj za švajčiarsky armádny nožík pre všetkých testerov, ktorí potrebujú mať prehľad nad testami a ich automatizáciou.

Nástroj pomáha vytvárať a spravovať automatizované funkčné, regresné a záťažové testy predovšetkým web služieb.

Workshop Funkčné testovanie so SoapUIje praktický seminár absolvovaním ktorého sa naučíte zautomatizovať testovanie vašich produktov.

Testovanie so Selenium

Selenium je riešením pre automatizáciu web aplikácií pre testovacie účely. Používa sa však všade tam, kde je potrebné web aplikáciu automatizovať, napr. pre administráciu.

V kurze Testovanie so Selenium sa naučíte základy tvorby automatizovaných testov práve web aplikácií. Naučíte sa organizovať testovacie scenáre, spravovať ich, nahrávať ich a ručne upravovať.

Kurz je takisto plný praktických cvičení a príkladov.

Workshop

Mohlo by Vás zaujímať

Ako (nie len) na backlog refinement online

Ako (nie len) na backlog refinement online

Online mítingy sú dnes novou pracovnou realitou. Väčšina z nás si už zažila online stretnutie aj s náročnou...

Public training: AGILE & SCRUM FUNDAMENTALS in Bratislava

Public training: AGILE & SCRUM FUNDAMENTALS in Bratislava

Fundamental training in agile philosophy, principles, and practices. Explanation of Scrum project management framework, its...

Tréning AGILE & SCRUM FUNDAMENTALS, 19.9.2017, Košice

Tréning AGILE & SCRUM FUNDAMENTALS, 19.9.2017, Košice

Tréning Základy Agile & Scrum Ako vyvíjať hodnotné produkty transparentne v úzkej spolupráci tímu, ktorý je...

Novinky

Naše Agiloviny

Nenechajte si ujsť výber toho najlepšieho z Agile, s čím sa stretli naši mentori. Nielen zo sveta produktov, vývoja, tipov a trikov, ale občas aj humoru. Posielame pravidelne, raz za občas :) #QualityOverQuantity

Poslať na