Andrea Provaglio

ZAKTUALIZUJTE SI VÁŠ WETWARE

Genetický kód uložený v DNA je obdobou softvéru. A práve to je wetware.

Kto to je?

Andrea začal svoju kariéru v 1983 v Centre pre Sonológiu na Univerzite v Padua. Sonológia je neologizmus opisujúci štúdiu zvukov v rôznych disciplínach. Tento pojem bol známy v interdisciplinárnych výskumoch v oblasti elektronickej hudby už v 70. rokoch 20. storočia.

Postupom času pracoval ako tréner programovacích jazykov pre spoločnosť Microsoft. Svoje silné technické zameranie využil aj v UniCredit-e o niekoľko rokov neskôr.

V roku 2009 nastal prelom v jeho zameraní a začal sa venovať mäkkým zručnostiam, ktoré spadajú do rôznych oblastí, ako napríklad komunikácia, asertivita, empatia, vedenie, motivácia a podobne.

V súčasnosti Andrea pomáha spoločnostiam etablovať Agile do vývojových tímov a vystupuje na agilných konferenciach, kde odovzdáva svoje bohaté skúsenosti.

Prečo si ho vypočuť?

Vždy keď zbadáte meno Andrea Provaglio medzi spíkrami konferencie, môžete si byť istý minimálne troma vecami. Bude to prednáška plná pokoja a skúseností, estetická a naplnená zvláštnou energiou, ktorá vás naštartujte vpred.

Andrea sa s odvahou púšťa aj do neľahkých tém akými sú napr. agilné kontrakty alebo zmena základných príncípov fungovania organizácií.

O príspevku

Agilná organizácia
Wetware sa pre jednoduchosť dá popísať ako softvér živých organizmov.

Agile v ľuďoch, ktorí ho aplikujú, svôjim spôsobom mení práve wetware. Zároveň platí, že váš wetware musí byť na Agile pripravený. Ako? To nech dopovie Andrea počas svojho príspevku.

Jeho práca


AGILEEE 2013: Andrea Provaglio „Dreaming“ from SCRUMguides on Vimeo.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.
Súhlasím

Kontakty

http://andreaprovaglio.com/

Twitter, LinkedIn